اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / وقت سفارت / وقت سفارت هلند vfs

وقت سفارت هلند vfs

مقدمه:

در این مطلب قصد داریم تا توضیحاتی را بر مبنای این که چگونه وقت سفارت بگیرید و در کل وقت سفارت هلند چیست و چرا باید اخذ شود ارائه دهیم.

همان طور که می دانید کشور هلند بسیار زیبا است و آمستردام پایتخت این کشور به شهر گل ها مشهور است. برای سفر به این کشور لازم است تا ویزای شینگن هلند را اخذ کنید.

برای اطلاع از چگونگی اخذ وقت سفارت و ویزای شینگن هلند با ما هماره شوید تا هیچ سؤالی در ذهن شما بدون پاسخ نماند.

 

 

چرا باید وقت سفارت هلند بگیریم؟

با پیشرفت در وسایل نقلیه و حمل و نقل علاقه مردم به سفر نیز افزایش پیدا کرد و به این ترتیب تعداد درخواست های مردم برای سفر نیز افزایش پیدا کرد.

وقتی اشتیاق و تمایل مردم برای آغاز سفر بیشتر شد تعداد درخواست هایی که به سفارت ها نیز ارائه می شد، افزایش پیدا کرد.

یکی از نشانه های این افزایش درخواست ها صف های طولانی جلوی درب سفارت ها بود که از صبح تشکیل می شد و مردم وقت زیادی را باید برای ارائه مدارک صرف می کردند.

این صف های طولانی علاوه بر تلف کردن وقت مردم باعث ایجاد بی نظمی هم می شد. در حقیقت این ازدحام جمعیت هم مردم را خسته می کرد و هم باعث بی نظمی در کار سفارت می شد.

به این ترتیب سفارت کشورهای خارجی به خصوص حوزه شینگن تصمیم گرفتند تا برای تحویل مدارک و درخواست مسافران به هر مسافر وقتی را اختصاص دهند.

به این ترتیب دیگر خبری از صف های طولانی و بی نظمی نیست و هر مسافری رأس ساعتی مشخص می تواند به سفارت مراجعه کند.

 

 

وقت سفارت هلند vfs

وقت سفارت هلند vfs

 

وقت سفارت هلند vfs به چه معنا است؟

برخی از کشورها به دلایل سیاسی در ایران سفارت خانه ای ندارند و از این رو متقاضیان مجبور می شوند تا به کشورهای همسایه سفر کنند.

این سفر به منظور ارائه مدارک به سفارت برای اخذ ویزای شینگن و یا ویزای کشورهایی مانند کانادا، آمریکا، انگلیس و … است.

خوشبختانه اکثر کشورهای حوزه شینگن در ایران سفارت خانه دارند و به همین دلیل متقاضیان به راحتی می توانند برای اخذ ویزا اقدام کنند.

سفارت هلند کارگزاری را مسئول رسیدگی به پرونده های درخواست ویزا کرده است که متقاضیان باید برای اخذ ویزا به آن ها مراجعه کنند.

به این ترتیب متقاضیان می توانند مدارک را به این کارگزار ارائه دهند و وی پس از بررسی نتیجه را به سفارت ابلاغ می کند و سفارت نیز آن را تایید می کند.

به این ترتیب رسیدگی به کار ویزا سریع تر انجام می شود و سفارت نیز به کارهای مهم تری می تواند بپردازد. البته تمام کارها از زیر نظر سفارت می گذرد.

 

 

آدرس سفارت هلند کجاست؟

آدرس سفارت هلند در تهران:

خیابان فرمانیه- خیابان سنبل- ‏ارغوان غربی- شماره ۶۰‏

آدرس سفارت هلند vfs در تهران:

خیابان موسوی- خیابان گلستان پنجم-  میدان هروی- هروی سنتر- طبقه چهارم

شماره تماس با سفارت هلند:

۰۲۱۲۳۶۶۰۰۰۰

 

 

چگونه وقت سفارت هلند vfs بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت هلند vfs کافی است  تا با مشاورین مجرب و متخصص شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ماکان سیر آسمان تماس در پشتیبانی سایت vaghteholand تماس بگیرید.

مشاورین ما در بازه زمانی که شما بگویید وقت سفارت را برای شما اخذ خواهند کرد تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به سفارت مراجعه کنید.

 

 

پس از اخذ وقت سفارت هلند چه کنیم؟

خوشبختانه هلند در ایران سفارت خانه دارد و متقاضیان سفر به این کشور می توانند بدون دردسر اقدام به اخذ ویزای شینگن هلند کنند.

پس از این که وقت سفارت هلند vfs را اخذ کردید باید در تاریخ و وقت تعیین شده به سفارت هلند مراجعه کنید تا مدارک را تحویل دهید.

کلیه مدارک خود را در دو نسخه اصل و کپی باید به صورت ترجمه شده همراه خود به سفارت ببرید تا بررسی پرونده شما آغاز شود.

سفارت پس از بررسی مدارک شما و تطبیق نسخه اصلی و کپی نسخه اصلی مدارک را به شما باز می گرداند و نسخه کپی را نگه می دارد.

دقت داشته باشید که کلیه مدارک شما باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد و از تمام صفحات آن کپی تهیه نمایید تا هیچ گونه کاستی در پرونده نباشد.

پس از این که مدارک را به سفارت تحویل دادید می توانید به منزل برگردید و دو تا چهار هفته منتظر بمانید تا سفارت پاسخ خود را به ایمیلی که شما ثبت کرده بودید، ارسال کند.

در صورتی که پاسخ سفارت مثبت باشد می توانید گذرنامه خود را به سفارت تحویل دهید تا پس از بررسی ویزای شما در آن درج شود.

پس از دریافت ویزای خود می توانید  اقدام به رزرو قطعی بلیط هواپیما و هتل نمایید و پس از آن سفر خود را آغاز کنید.

در صورتی که پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد دو تا چهار ماه بعد با برطرف کردن علت ریجکتی دوباره برای اخذ ویزای شینگن هلند اقدام کنید.

دقت داشته باشید که باید حتماً حداقل دو ماه از ریجکتی شما گذشته باشد تا بتوانید از هر کشوری که می خواهید اقدام به اخذ ویزا کنید.

 

 

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن هلند چیست؟

در زیر لینکی قرار داده شده است که کلیه مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن هلند را می توانید در آن ببینید و برای آماده سازی آن اقدام کنید.

مدارک لازم برای اخذ وقت سفارت هلند

 

 

چرا به کشور هلند سفر کنیم؟

هلند کشوری بسیار جذاب و زیبا است که جاذبه های آن هر سال تعداد زیادی از مردم را به این کشور می کشاند. پایتخت این کشور شهر آمستردام می باشد.

واحد رسمی پول در این کشور یورو است و یکی از کشورهای موفق در حوزه گردشگری می باشد که جاذبه های آن باعث پیشرفت در اقتصاد این کشور نیز شده است.

برای سفری به یاد ماندنی هلند بهترین و برترین کشوری است که می توانید برای سفر انتخاب کنید و به یاد ماندنی ترین سفر عمر خود را طراحی کنید.

 

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.